Scroll
logo

Hakkımızda

expertatil.com, Gis Tour  bünyesinde bulunan ve 2009 yılından beri Türkiye Turizm sektöründe kendisine edindiği saygın yerini aynı kararlılık ve azimle, uluslar arası platforma taşımayı hedefleyen, tamamen müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmete odaklanmış, güçlü teknolojik alt yapısıyla rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı ilke edinmiş bir tatil portalıdır.

Bu ilke ve hedef dahilinde tatil sektörüne yaptığı teknoloji ve lojistik yatırımlarıyla, tecrübeli, genç ve dinamik kadrosuyla Türk turizmine  değer  yaratmayı sürdürmektedir. expertatil.com T.C Turizm Bakanlığı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne bağlı 6611 Numaralı belge ve üyelik numarası ile faaliyetlerine güvenilirlikle devam etmektedir.

expertatil.com son 2 yılda toplam  320.000 misafirimize güven ve kaliteyle hizmet vermiş olmanın gururunu yaşamıştır.expertatil.com uzun yıllardır Türkiye’nin en çok ziyaret edilen tatil ve seyahat portallarından biridir. expertatil.com’un kariyerlerinde en iyiyi hedefleyen satış, operasyon ve bölge personelleri, firmamız bünyesine katıldıkları andan itibaren başlayan 30 günü teorik, 10 günü de bölge ve tesislerle direkt temasta kaldıkları pratik eğitimler sonucunda sizlere hizmete hazır hale gelirler. expertatil.com kalite kontrol anlayışı gereği sağladığı tüm ürünleri periyodik olarak denetler ve siz değerli misafirlerini bilgilendirir. Bu yüzden expertatil.com’un çağrı merkezini aradığınızda alanında uzman müşteri temsilcilerimizden, ilgilendiğiniz tüm ürünler hakkında en doğru bilgiyi, en küçük detayına kadar alabilirsiniz.

expertatil.com Antalya’daki çağrı merkezi  misafirleriyle internetten, telefondan ve yüz yüze iletişim kurabilmektedir. Özellikle Akdenizde'ki yerel hizmet ağımız, operasyon çalışanlarımız, rehber ekibimiz ve araç filomuz ile hizmette mükemmeli sağlamak üzere çalışır. Tüm çalışan ekibimiz prezentabl, güler yüzlü ve her zaman hizmete hazırdır. Araç filomuz en  yeni  model araçlardan oluşup her zaman temiz , konforlu ve seyahat  güvenliğine uygundur. Ayrıca bu hizmetlerin yanı sıra şirketimiz bünyesinde bulunan www.islamioteldetatil.com adresinden muhafazakar tatil planlarınızı  ve www.biletvitrini.com  adreslerinden uçak biletlerinizi güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

POPÜLER TATİL BÖLGELERİ

Çağrı Merkezi
E-bülten
Müthiş tatil fırsatları postanıza gelsin.
visamasterbiletvitriniislamioteldetatilgistourtursabwirecardguvenlialisveris